با شهدا در منطقه 13

شهید مجید فتح الله

مادر مجید را با عنایت از حضرت زهرااس بعد از ۱۰ سال هدیه گرفت ، و در دامان پاکش او را تا ۷ سالگی بزرگ کرد . مادرش میگوید : زمانی که مجید را باردار بودم میخواستم فرزند مومن به دین مبین اسلام باشد به همین منظور زمانی را که مجید را باردار بودم ختم قرآن کردم ، مراقب لقمه هایی که میخوردم بودم

نام ونام خانوادگی : مجید فتح الله

 نام پدر : محمد باقر

 تاریخ تولد : ۱۳۶۰/۸/۲۵

تاریخ شهادت : ۱۳۶۶/۱۲/۱۱

 محل شهادت : تهران

 عملیات : موشک باران

 تحصیلات : اول ابتدایی

شغل : دانش آموز

 گلزار شهدا تهران واقع در بهشت زهرا سلام الله علیها قطعه ۴۰

شهید مجید فتح الله  :

 مادر مجید را با عنایت از حضرت زهرااس بعد از ۱۰ سال هدیه گرفت ، و در دامان پاکش او را تا ۷ سالگی بزرگ کرد . مادرش میگوید : زمانی که مجید را باردار بودم میخواستم فرزند مومن به دین مبین اسلام باشد به همین منظور زمانی را که مجید را باردار بودم ختم قرآن کردم  ، مراقب لقمه هایی که میخوردم بودم .

  مجید در سال ۱۳۶۶ پا به عرصه ی علم و دانش گذاشت . مادرش میگوید : مجید برخلاف هم سن های خودش اصلا علاقه ای به اسباب بازی و لوازم التحریر نداشت .دلش به این دنیا گرم نبود . یک پیراهن مشکی داشت که هر موقع مراسم عزاداری ابا عبدالله با پدرش میرفت میپوشید و برای امام حسین ع سینه میزد .

مجید این مرد کوچک ما با همان سن کمش مراقب پدر و مادرش بود . به خانواده اش میگفت اگر روزی من گم شوم شما دیگر مرا پیدا نخواهید کرد . مجید در سانحه ی موشکباران تهران به درجه رضع شهادت نائّل آمد اشکهای مادر گویای رنجی است که سالهاست بر دلش دارد .

آری مجید گلی از بهشت بود که باید به جایگاهش بهشت میرفت .

تحقیق و تنظیم: خادمان شهدا در حوزه ۱۹۴ از ناحیه بسیج مقاومت کمیل

ویرایش: محمد موذن

روحش شاد و راهش پر رهرو باد